Yeni Nesil Konveyör Bant Sistemleri

Yeni Nesil Konveyör Bant Sistemleri

Konkasör tesislerimizle iş kolaylığı sağlayacak ürünleri hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. MK MAKİNA sizden gelen talepler doğrultusunda istenilen boyutlarda konveyör bandı imalatı yapılmaktadır. Konveyör bant sistemleri ile ağır malzemeler, taşınabilir hale getirilmektedir. Aynı zamanda malzemelerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde de en büyük yardımcınız olacaktır.

Konveyör bantlar, madencilik sektöründe, taş ocaklarında vb. yerlerde iş yükünüzü hafifletmek amacıyla üretilmiştir. Can güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek üretilen bant sistemlerinin en iyi iş ortağınız olacağını söyleyebiliriz. İş sahasında taşıyıcınız olacak olan konveyör bantlar zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.  İnsan gücünün yapmakta zorlandığı işleri konveyör bant sistemleri kolaylıkla kısa bir süre içerisinde yapabilme kapasitesine sahiptir.

Tecrübelerimizi teknoloji ile birleştirerek saha ortamında rahat edebilmenizi hedefliyoruz. Zorlu iş koşullarını geride bırakacak olan bant sistemleri sizlerin de vazgeçilmezi olacaktır.Uzman kadro anlayışımız ile ihtiyaca göre istenilen ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Ürünlerimiz 400, 500, 600, 1000 ve 1200 mm ebatlarında üretilmektedir.

Konveyör bant sistemleri yer değişikliğinin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Taşınacak malzemeye zarar vermeyen bantların yapılışı da oldukça önemlidir. Bantlarımızın yapımında kauçuk ve plastik malzemeler kullanılmıştır. Konveyör bantlarımız aşınmaya ve ısıya dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizin bakımı ve tamiri de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bantlı konveyörleri sadece düz alanlarda değil malzemeleri alt kattan üst katlara taşıma alanlarında da kullanabilirsiniz. Kullanışlılık olarak zirvede olan ürünümüz her türlü kolaylığı sizlere sağlayabilmek amacıyla üretilmiştir. Konveyör; taşımacılık alanında teknolojinin son icadıdır. Bant sistemimizin istenilen alana kurulumu da kısa zamanda yapılmaktadır. Taşınılması istenilen malzemeler sistemli bir döngü içerisinde gerekli olan yere ulaştırılmaktadır. İş kazasına sebebiyet vermeyen bantlar sayesinde her türlü malzeme kolaylıkla taşınabilmektedir. Mesafeleri kısaltmak konveyör bant sistemleri sayesinde artık çok kolay…

Bant sistemlerimiz; Zincirli, Bakla Zincirli, Slat, Flex, Rulo Bant ve Teleskopik olmak üzere 7 farklı konveyörden oluşmaktadır. Taşınacak olan malzemenin ağırlığına uygun bant seçiminde müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Teknik destek ve uzman kadromuz tarafından 7/24 müşterilerimize bilgi verilmektedir.