titresimli-elek-tek-2060-onu-minFirmamız tarafından tüm ihtiyaçlarına uygun olarak farklı boyutlarda üretilen titreşimli eleklerimiz 2, 3 ya da 3 katlı olarak hizmetinize sunulmaktadır. Aynı anda birden fazla eleğin üretilmesine imkan sağlayan eleklerimiz gelen ürünleri boyutlarına göre sınıflandırarak bantlar yardımı ile stoklamaya yardımcı olur. Hem farklı boyuttaki malzemeler birbirinden ayrılır hem de büyüklüğü ve kullanım alanına göre ayrıştırabilmektedir. Genel anlamıyla Türkiye ve Dünya da en çok tercih edilen malzemelerden biri olan titreşimli elekler işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Özellikle inşaat ve kırma eleme tesisleri başta olmak üzere sıklıkla kullanılabilmektedir. Şase üzerinde gövde, titreşim mekanizması, motor ve yaylı süspansiyon parçaları bütününden oluşmaktadır. Yoğun kullanım sonucunda elek tellerinde her hangi bir sorun olduğunda dahi çok kolay bir şekilde tamir ve bakımını da yapabilirsiniz. Kolay tamir ve bakım için eleklerimiz aralıklar ile katlandırılmıştır. Ürünlerimiz Mk Makine’nin tüm ürünlerinde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarında üretilmektedir. Ani ağır madde düşmesi durumları için makinemiz oynak masuralı rulmanlar ile korunmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre yaylı ön oluk yapılabilmektedir. Böylece elek tellerinin de bakımı çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Üç taraflı platformu bulunduğu için çok kolay temizlenme ve bakım yapılabilme özellikleri de bulunmaktadır. Ürünümüz çok kolay montaj ve de montaj özelliğine sahip olduğu için çok kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale gelebilecektir. Herhangi bir nakil durumu için sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir. Üst sınıf malzemeler ile tasarlandığı için tamamen insan ve doğa dostu diyebileceğimiz bir üründür.

Ürünümüz üst sınıf 1. kalite malzemeler kullanarak uzman mühendisler tarafından ürettiği makineleri için aralıksız ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Her tür soru ve sorununuzda sizlerin yanında olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden biri olduğu için edinmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri siz değerli işletmelerle paylaşmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve her konuda uzmanlığımıza danışabilir ve ürünlerimiz ile hizmetlerimiz hakkında çok detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Titreşimli Elek Tek 2060
titresimli-elek-tek-2060-min1

2, 3 ve 4 katlı olarak üretilme özelliği bulunan tek 2060 titreşimli elek saatte ortalama olarak 350 ile 400 ton arasında kapasiteye sahip bulunmaktadır. Titreşimli elek tek 2060 işletmelerimizin talepleri doğrultusunda özel boyutlarda da hazırlanabilmektedir. Çelik veya poliuretan malzemeden de üretilebilen ürünümüz ısıya dayanıklı olarak hazırlanmaktadır. Boşluklu rulman özelliği ise sizlere ayrı bir kullanım kolaylığı imkanı da sağlamaktadır. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde doğa ve insana zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiş olup tam bir çevre dostudur. Kırılarak titreşimli eleğe gelen malzemeleri boyutlarına göre bantlayarak stoklayan ürünümüz sizlere ihtiyacınız olan her şeyi kaliteli olarak sağlayabilmektedir.

Sektörün öncüsü olan firmamız hem Türkiye hem de tüm Dünyada en çok kullanılan ürünlerini siz değerli işletmeleri için güvenle ve yüksek performans amacıyla üretmektedir. Yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve beceriyi tüm ürünlerimizde kullanarak sizlere yüksek kaliteli ürünler yanında kaliteli hizmetlerde vermekteyiz. Bizleri 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri departmanımız üzerinden arayabilir ve istediğiniz zaman ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Titresimlieleklerozellikleri