Satılık Konkasör Tesisi 2 Yıl Garantili

Satılık Konkasör Tesisi 2 Yıl Garantili

MK-Makine güvencesiyle yıllardır sektörde taş kırma, eleme ve yıkama işlemlerinizde kullanmak üzere makine üretimlerine imza atmış bulunmaktayız. Ürünlerimiz dayanıklı, yüksek verim elde etmenizi sağlayan, kullanışlı, kolay montaj ve demontaj gibi özelliklere sahiptir. Uzmanlarımız tarafından bu özellikler dikkate alınarak konkasör tesislerimiz  ve yedek parçaları özveriyle imal edilmektedir.

Birçok firma tarafından konkasörler tek tip olarak üretilmektedir. Ancak biz müşterilerimizin taleplerini, kullanım alanlarını ve kullanacağı malzemeyi öğrenip bunları projelendirerek konkasörlerimizi farklı ekipmanları kullanarak tasarlıyoruz. Firmamızdan; daha kolay kullanım ve sevk sağlayan mobil klasik konkasör, mobil çeneli konkasör ve paletli konkasör çeşitlerine uygun ücretler ödeyerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Konkasör tesisine kırıcılardan birini ilave ederek makinenize birçok işlem yapma ayrıcalığı kazandırabilirsiniz. MK MAKİNA tarafından malzemenin boyutuna göre farklı türlerde kırıcılar üretilmektedir. Çeneli, Dik Milli, Kübikser, Primer Darbeli, Sekonder ve Tersiyer kırıcılarımızı blog sayfamızdan ve kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Dik milli, Primer, Sekonder ve Tersiyer kırıcıların mobil yani seyyar makineleri de firmamız tarafından üretilmektedir. Mobil kırıcılar yardımıyla ulaşımı zor engebeli arazilerde çalışma sahası oluşturmak sizler için artık oldukça kolay olacaktır. Taşınabilir olan mobil kırıcılar  en sert taşları bile küçük parçalara ayırabilme özelliğine sahiptir.

Yol yapım çalışmalarında, inşaatlarda, toplu konut yapımında malzemeleri kırıcılar yardımıyla parçaladıktan sonra, zararlı maddeleri ayrıştırmak ve faydalı olanları kullanabilmek için mobil eleme-stoklama tesislerimiz devreye girmektedir. 50 ila 400 ton arasında farklı kapasitelerde üretilen eleme stoklama tesislerimiz mevcuttur.

Eleme işleminden sonra malzemenin temizliği de büyük önem taşımaktadır. Yine uzmanlarımız tarafından (CE) Avrupa standartlarında ve doğa dostu malzemelerle üretilen yıkama eleme tesislerimiz mobil olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Taşların kırılması aşamasından temizlenmesi aşamasına kadar her basamakta faydalanabileceğiniz bu ürünleri en uygun fiyatlarla siz işletmecilere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.