paletli-konkasor-ps-300-onus-minEn zor arazilerden en zor madenlere kadar her tür alanda ve yerde çok rahat bir şekilde kullanılabilen bir konkasör tipidir paletli konkasör. Kırma tesislerinde çok fazla tercih edilir. Maliyet, zaman ve personelden tasarruf etmek isteyen tüm işletmelerin mutlaka sahip olması gereken bir tesistir. Mk Makina güvencesiyle yıllardır edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi uzman mühendislik ve kaliteli malzemeler ile işleyerek ortaya çıkan ürünümüz siz değerli işletme sahiplerini beklemektedir. Killi ve taşlı malzemelerin yabancı maddelerden arındırılarak daha kaliteli malzemelerin ortaya çıkması için kullanılmalarının yanı sıra bir yerden başka bir yere sadece kaliteli ve kullanılabilir malzemeler nakil edilmesini sağlamaktadır.

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi paletli konkasör de CE (Avrupa) Birliği standartlarına üretilen tamamen çevre ve insan dostu bir tesistir. Gürültü ve çevre kirletme oranı çok düşük olan konkasörümüz tamamen doğa dostu olarak üretildiği için yol kenarlarında veya şehir merkezlerindeki inşaatlarda da rahatça kullanılabilmektedir. Aynı zamanda şebeke elektriği ile de çalışma imkanı bulunduğu için sizlere herhangi bir maliyet yaratmayacaktır. Orta ve düşük maliyetle faaliyet gösteren işletmelerimizin ilk tercihi olma özelliği taşımasının yanında yüksek performansı ile hem kullanırken hem de daha alma aşamasında diğer rakiplerinizin birkaç adım önüne geçmenizi sağlayacaktır. Tüm akıllı işletmelerin tercihi gibi sizde Mk Makine’yi tercih ederek bu eşsiz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.
Ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için 7 gün 24 saat sizler için hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Firmamız sizlere satım sonrasında da kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Tüm montaj ve de montaj işlemleriniz için bizim deneyimli ve alanında uzman ekiplerimize güvenebilirsiniz. En son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerimizden ve deneyimli firma personellerimizin tecrübelerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız siz değerli işletme sahiplerinin de memnuniyetini arzu etmektedir. Her tür konuda bizleri arayarak danışabilirsiniz. Bilgi almak her zaman sizin avantajınıza olacaktır.

Paletli Konkasör PS 300paletli-konkasor-ps-300-tesisimiz-min

Her arazi koşulunda yüksek performans sağlayan ürünümüz paletli konkasör PS 300 sizlere uzun yıllar boyunca güvenle hizmet edecektir. 1200×1200 giriş açıklığı bulunan ürünümüz 5 paletli kırma ünitesine sahiptir. Ürünümüz yaklaşık olarak 45 ton ağırlığındadır. Saatte ortalama olarak 300 ton taş kırma kapasitesi bulunan ürünümüz diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tam bir çevre ve doğa dostu olan ürünümüz insana en az veren malzemeler kullanılarak üretilmiş bulunmaktadır. Şebeke elektriği ile çalışmasından dolayı yakıt harcaması yapılmamaktadır.

Özellikle düşük maliyetli işletmelerde sıklıkla tercih edilen ürünümüz siz değerli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Sizlere kesintisiz olarak hizmet veren firmamızı 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri üzerinden arayabilir ve tüm konularda görüş veya fikir alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bizim için en ön planda bulunmakta ve uzun yıllardır sektörde adını ve varlığı kanıtlamış olan firmamız siz değerli işletmeleri rakiplerinin birkaç adım önüne geçirecek şekilde yardımcı olmaktadır.

Paletlikonkasorozellikleri