Mobil Tersiyer Kırıcı MTK-50

mobil-tersiyer-kirici-mtk-50-onus-minMobil tersiyer kırıcı aynı zamanda sekonder tersiyer veya kum makinesi olarak da çok sık bir şekilde Türkiye ve Dünyada kullanılmaktadır. Sabit kırıcıların yaptıkları tüm işlemleri yapabilmekte aynı zamanda mobil olmasının avantajlarını da işletmelerimize sunmaktadır. Sabit kırıcıların kullanılamayacağı dar ve engebeli alanlarda bile çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kolay nakliye, kolay kurulum ve kolay kullanım özellikleri işletmelerimize büyük faydalar sağlamakta ve hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf etmenize yaramaktadır. Besleme sistemleri, tersiyer kırıcı, titreşimli elek ve bant sistemleri bir arada bulunduğu için tek ürününüz aynanda birçok şeyi yerine getirebilmektedir. Mobil tersiyer kırıcılarımızdaki özel tasarımlar uzman mühendisler tarafından gerçekleştirilmiş olup çarpma plakaları ve rotor hızı en üst seviyede ayarlanmıştır. İstenilen nitelik ve özelliklerde kum elde etmenize yarayacak aynı zamanda uzun yıllar boyunca sizlere tam performanslı olarak hizmet edecektir.

En sert taşları bile zorlanmadan kırarak kum haline getirebilen mobil tersiyer kırıcımız dik milli kırıcılara alternatif olarak üretilmiştir. Özellikle madencilik, taş ocağı ve inşaat sektörleri gibi yüksek üretim kapasitesine ihtiyaç duyan işletmelerde çok sık tercih edilmektedir. Sektörün öncüleri arasında yer alan firmamız uzman mühendisler tarafından geliştirilerek birinci sınıf malzemeler kullandığı ürünlerini uygun fiyata ve tam dayanıklı olarak sizlere sunmaktadır. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarına üretilmiştir. Mobil tersiyer kırıcımız sabit kapasitelerine ek olarak sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde de üretilebilmektedir. En zorlu şartlarda bile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz makinemiz kalitesinin yanında hesaplı oluşuyla da vazgeçilmez bir ürün haline gelmektedir.

Yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeyle birlikte siz değerli işletmelere 7 gün 24 saat boyunca satış ve satış sonrası hizmetler vermekteyiz. Müşteri hizmetleri departmanımızı istediğiniz zaman arayarak ürünlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilir veya istediğiniz konuda hizmetlerimizi öğrenebilir tüm konularda bir fikir edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sizlere sadece satış sırasında değil satış sonrasında da detaylı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve uygun fiyatların en doğru adresi Mk Makine her zaman sizlerin yanında.
Mobiltersiyerkiricimtk50ozellikleri