mobil-sekonder-kirici-msk-250-seo-minOrta irilikteki taş ve madenlerin kırılması işleminde en sıkça tercih edilen kırıcı türü mobil sekonder kırıcılardır. Tek bir tır ile taşınabilmesi büyük kolaylık ve pratiklik sağlayan kırıcılarımız 15 dakika gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir. Sabit konkasör tesislerinin yaptığı tüm işleri yapabilmelerinin yanında farklı boyutlardaki cevherleri istenildiği ölçülerde kıra bilmektedir. Sabit kırıcı kurulamayacak iş alanlarına sahip olan işletmeler için mobil sekonder kırıcı en ideal kırıcı türüdür. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüz de CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek mühendislik harikaları olan bu kırıcılarımız yüksek performans ve tam verimli bir şekilde uzun yıllarca sizlere hizmet verebilmektedirler.

Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek isteyen işletmelerin ilk tercihi olan mobil sekonder kırıcı Mk Makine güvencesi ve farkıyla siz değerli işletmelerle buluşmaktadır. Sabit ürünler gibi ağır hizmetler için tasarlanarak imal edilmiş olan mobil kırıcılar hem zaman, taşınım, montaj ve demontaj gibi özellikleri sayesinde kuruluş maliyetlerinizi minimuma indirmektedir. Klasik konkasör tesislerinin yapabileceği işleri tek başına daha fazlası ile yapabilen kırıcımız hem dünya hem de Türkiye pazarında en çok tercih edilen kırıcı türlerinden biridir.
Merkezi sistem otomasyonu ile tek bir personel ile kolayca yönetilebilen kırıcımız bu yönü ile siz değerli işletmelere personel tasarrufu da sağlamaktadır. En belirgin diğer avantajları ise ayar mekanizması ve sekonder hidrolik kırıcı özelliği sayesinde istenilen parçaların boyutlarının ayarlanabilmesidir. Aşınmaya ve darbeye dayanıklı malzemeden üretimi yapılmıştır. Kırılma aşamalarında herhangi bir zararlı ürün olması durumunda koruma tertibatı devreye girmektedir. Saatte ortalama olarak 250-300 ton taş kırma özelliği bulunmaktadır. Kolay bakım, uzun süreli kullanım ve her şeyden tasarruf etmenizi sağlayacak bu makinemiz firmamızın uzun yıllardır biriktirdiği bilgi, birikim ve deneyim sonucu uzman mühendisler tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü mükemmel bir kırıcıdır. Akıllı ve ön görülü işletmelerin geleceğe yatırı olan bu kırıcımız hakkında daha detaylı bilgiye firma telefonları üzerinden bizleri aramız durumunda detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
mobil-sekonder-kirici-msk-250-min1

Mobil sekonder kırıcı MSK 250

Mobil sekonder kırıcı MSK 250 çok kısa sürede kurularak işletme için çalışmaya hazır hale gelebilmektedir. 15 dakika gibi kısa bir süre içinde aktif hale gelebilen en pratik kırıcımızdır. Mobil olmasının tüm avantajlarına sahip olmasının yanında tek şase üzerinde bulunduğu için tek bir tır yardımı ile işletme alanları içinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Saatte ortalama olarak 250 ile 300 ton arasında taş kırma kapasitesi bulunan ürünümüz sadece çalışırken değil alırken bile sizi kara geçirecektir. Sabit kırıcıların yaptıkları tüm işlevleri yapabilmekte ve hatta sabit kırıcıların çalışamayacağı dar ve engebeli alanlarda dahi yüksek performanslı olarak hizmet verebilmektedir. Aşınma ve darbelere karşı yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen ürünümüz uzun yıllar boyunca size dayanıklı ve tam randımanlı olarak geri dönüşüm sağlayacaktır.

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarına üretilmekte olup çevre ve insana en az zarar veren malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Firmamız siz değerli işletmeler için 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak satış ve satış sonrası hizmetleri aktif olarak vermektedir. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayarak her türlü konuda görüş alabilir veya ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.
Mobilsekonderkiricimsk250teknikozellikleri