Kalker türü dayanıklı taşların kırılması için kullanılan mobil primer kırıcılar sağladıkları çok özel avantajlar ile birçok işletmenin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kolay taşınma, kolay montaj ve de montaj özelliklerinin yanı sıra hızlı kurulum ve kaliteli malzeme üretimi yapmaları da bir diğer tercih sebepleridir. Sabit kırıcılarımızın kullanılamayacağı dar ve engebeli alanlarda çok rahat bir şekilde tam randımanlı olarak hizmet verebilmektedir. Özellikle orta ve düşük maliyetli işletmeler için maliyetten ve zamandan tasarruf sağlayan kırıcımız sizlere uzun yıllar boyunca tam performanslı olarak hizmet edecek şekilde üretilmektedir.

Mobil primer kırıcılar diğer darbeli kırıcılarda ki gibi giren malzemeleri rotor paletlerine çarpma sureti ile önce taşın taşa çarptırması ardından ise çarpma plakalarına çarptırılması ile kırılmaktadır. Kırıcımız iki ana parçadan oluşmaktadır. Gövdenin üst kısmında yer alan hidrolik bölümü ihtiyaç durumunda kolay bir şekilde bakım ve parça değişim imkanı sunmaktadır. Tamir ve onarımı kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajının yanında istediğiniz kapasite ve ebatlarda üretilebilmektedir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarında üretilmektedir. Yapımında kullanılmış olan üst kalite malzemeler sayesinde insana ve çevreye en az zarar veren ürünler kullanılarak üretildiği için tam bir doğa dostudur. Yüksek performans, kolay nakil, akıllı otomasyon, hidrolik yapı, tek personel ile kullanım olanakları sizlere hem zaman hem de maliyet bakımından kazandıracak ürünümüzün uygun fiyatları sizlere sadece kullanırken değil satın alma etabında bile bir sıfır önde başlatacaktır.

Sektörün öncüsü olan firmamız sizlere 7 gün 24 saat boyunca satış ve satış sonrası desteği vermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayabilir ve her türlü konuda fikir edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti en temel ilke olarak benimsemiş olan firmamız sizlere tüm konularda tam destek vermektedir. Yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerimizden faydalanmak için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektörün en iyi fiyat ve en kaliteli ürünlerini Mk Makine güvencesiyle satın alabilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.