Özellikle bazalt, granit ve kalker gibi aşındırıcı olan maddelerin işlenmesinde en çok kullanılan ürünümüz mobil dik milli kırıcımızdır. Mobil dik milli kırıcı dere malzemelerinin kırılıp ayrıştırılması sırasında da kullanılabilmektedir.
Özellikle çalışma alanları kısıtlı veya sıkıntılı olarak dar alanlı veya engebeli arazilerde ilk tercih etmeniz gereken ürün diyebiliriz. Sabit kırıcının yerleştirilemeyeceği yerlerde tercih edilebilmektedir. Düşük maliyetlerle çalışabileceğiniz ve uzun yıllar boyunca yüksek performans sağlayabileceğiniz kaliteli ve seri üretim yapabilen bir ürün ihtiyacınız varsa doğru ürünümüz bu olacaktır. Dik milli kırıcıların yapabildikleri tüm işlevleri yapabilmelerinin yanında mobil olmasının sağladığı tüm avantajlara da sahiptir.

Tamamen birinci kalite malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünümüz modern görünümü ve dayanıklılığı ile Türkiye ve Dünya pazarında en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarında üretilmektedir. Diğer bir avantajı ise 0,5 mm ebatlarında kum ve mıcır üretimine olanak sağlamasıdır. Hidrolik yapısı sayesinde kolay bakım ve parça değişimi olanağını da beraberinde getirmektedir. Ürünümüzün düşük elektriğe ihtiyaç duyması da bir başka avantajıdır. Sadece kullanırken değil daha satın alırken kara geçeceğiniz ürünümüz ile rakiplerinizin birkaç adım önünde olacaksınız. Taşı taşa çarptırarak kırdırma prensibi ile çalışan makinemiz otomatik yağlama sistemleri ile özel olarak kendi bakımını yapmakta ve siz değerli işletmelere hem maliyet hem de zaman bakımından fayda sağlamaktadır.

Saf ve kaliteli kum veya mıcır üretimi yapan en ideal ürünümüz mobil dik milli kırıcılardır. Sektörün öncülerinden biri olan firmamız uzman mühendislerine tasarlatarak birinci kalite malzemeler kullanarak üretmiş olduğu bu ürününü gönül rahatlığı ile çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünümüz tam performanslı olarak çalışmakta olup randımanını kaybetmeden sizlere hizmet vermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında çok daha fazla bilgi alabilmek için sizlere kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir tüm konularda görüş ve öneri alabilirsiniz. Mk Makina hem satış hem satış sonrasında sizlerin yanında olarak sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.