Büyük taş ve kaya parçalarını küçük parçalar haline getirme özelliği olan makinelere konkasör denmektedir.Taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeyi ufalayarak yol ve yapı sektöründe kullanılacak parçalar haline getirebilmeleri en çok tercih nedenleridir. Çok geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Maden kırma eleme tesisleri, maden zenginleştirme tesisleri, taş kırma eleme tesisleri, agrega tesisleri, alt yapı çalışmaları, hızlı tren projeleri, kara yolları yarma işleri, bina yıkımından çıkan malzemelerin kırılması, doğalgaz boru hatları, su ve kanalizasyon kanalları, metro inşaatları, hidroelektrik santralleri, kentsel dönüşüm tesisleri, rüzgar enerji santralleri, organize sanayi bölgeleri, proje hafriyatı veya tünelden çıkan malzemelerin kırılması, inşaat hafriyatı, fabrika sahalarındaki mermer, kiremit ve beton atıklarının kırılması, asfalt atıklarının kırılması gibi çok geniş bir alana hizmet vermektedirler.

Yıllardır sektörünün öncüsü haline gelmiş olan Mk makina olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere kaliteli ve profesyonel bir şekilde bir çok farklı hizmet vermekteyiz. Bize yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerimizi siz değerli işletmelere aktarmaktayız. Hem uygun fiyatlarımız hem de satış ve satış sonrası hizmetlerimiz sizlere firma değerimizi bir kez daha göstermektedir. 180 ile 600 ton arası kapasitelere sahip tesislerimiz istediğiniz tonda malzeme çıkışı yapabilmektedır. 90’lık, 110’luk, 125 ve 140’lık tesislerimizin üretimi yapılmaktadır. Tabi dilerseniz siz değerli işletmelerimizin talepleri doğrultusunda da üretim kapasiteleri değişebilmektedir. Uzman mühendisler tarafından 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilen tesislerimiz bunker besleyici, primer kırıcı, konveyör bantları ve titreşimli elekten oluşmaktadır. Tesislerimiz en zor şartlarda bile yüksek randımanlı olarak çalışabilmekte ve firma maliyetlerinizi en aza indirmektedir. Tesis kapasitelerini büyütme amacıyla stok bunkeri takabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz primer çeneli, darbeli kırıcı veya sekonder darbeli kırıcıda ekleyebilirsiniz.

Konkasör Tesisi diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) Standartlarında üretilen ürünümüz tamamen insan ve çevre dostu olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz uzman ekibimizle görüşerek tesisinizde işlenecek malzemenin türü ve alanın büyüklüğüne göre bir proje de hazırlatabilirsiniz. Firmamızın sizler için 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve her türlü ihtiyacınızın karşılanması için deneyimli personellerimizle görüşebilirsiniz.