Dik Milli Kırıcı

Kullanım alanları çok geniş olan dik milli kırıcımız dere malzemelerinde kullanılan doğal taşların kırılması başta olmak üzere değirmende işlenecek malzemelerin boyutlarını küçülmek ve daha ufak boyutlu malzeme çıkararak çimento malzemelerinin kırılma işleminde, kalker, bazalt ve dolomit ocakları için kübik malzeme istenmesi durumlarında, beton asfalt üretiminde kullanılması için kum, mıcır ve çakıl üretmek için, yol asfalt yapılarında kullanılan ince taneli ürünleri içeren malzeme üretiminde, sıvı çeliğe karbon oranını yükseltme amacıyla püskürtme yöntemi ile ilave edilen kok kömürünün boyutlarını küçültebilmek için de kullanılabilmektedir.

Kırılmak istenen malzemelerin ivmelendirilerek daha hızlı kırılmasını sağlayan dik milli kırıcımız bir çeşit tersiyer kırıcı görevi görmektedir. Kapalı ve açık rotor olarak üretilen ürünlerin kırma haznelerinde biriken taşların birbirine hızlıca çarptırılarak kırılması sağlandığı için aşınmadan tasarruf edilmektedir. Ortalama olarak saatte 90 ile 450 ton kapasiteli çalışan ürünümüz diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarında üretilmiştir. Kırma kapağında bulunan hidrolik pistonlar sayesinde bakım ve temizliği çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünümüzü uzun yıllar boyunca güvenle ve tam performanslı bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bakım maliyetlerinin düşük olması, zamandan tasarruf sağlaması, otomatik yağlama özelliği, güçlendirilmiş rotor uçları, 0,5 mm ebatlarında ürün çıkarabilmesi ve çok az çevre kirliliği ile gürültü çıkarması yüzünden Türkiye ve Dünyada ki birçok işletmenin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Her alanda rahatlıkla kullanılabilmekte olan kırıcımız son teknoloji ile üretilmiş olup birinci kalite malzemeler ve üstün mühendislik dizaynı sayesinde uzun yıllar boyunca size hizmet edecektir. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi siz değerli işletmelere aktaran firmamızı istediğiniz zaman tüm konularda arayarak detaylı bilgi alabilir ve deneyimlerimizi paylaşabilirsiniz. Çarpma, bölme ve aşındırma eylemlerini sırasıyla yerine getiren kırıcımız kırılacak malzemenin en kısa sürede ve en az maliyet ile kırılmasını sağlamaktadır. Doğa ve insan düşünülerek tasarladığımız ürünümüz tam bir çevre dostudur. Çok uygun fiyatlarla kaliteli, dayanıklı ve düşük maliyetli çalışan bir kırıcı almak istiyorsanız bizi iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman arayabilirsiniz.