Mobil Kırıcı Çeşitlerinden Mobil Sekonder Kırıcı

Mobil Kırıcı Çeşitlerinden Mobil Sekonder Kırıcı

Firmamız tarafından üretilen ve kırma işlevini en iyi şekilde sağlayanlardan biri de Sekonder darbeli kırıcıdır. Sert malzemelerin kolaylıkla kırma işlevinde kullanılmaktadır.  Birden fazla kullanım imkânı sağlayan darbeli kırıcılar ile çok sert taşların kırma işlevi gerçekleştirilmektedir.

Mobil Sekonder kırıcılar; kireç taşı, granit ve bazalt gibi sert malzemelerin kırımını kolaylaştırmak için özel olarak üretilmiştir. Eleme tesislerimizde en fazla tercih edilen ürün mobil sekonder kırıcılardır. Çünkü; Mobil kırıcılar kırma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.  Büyük yapılı taşları istenilen şekilde küçültme işlevine sahip olan mobil darbeci kırıcılar birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Mobil darbeci kırıcıların kapasite oranı yüksektir. Sekonder darbeli kırıcıların hem bakımı ve tamiri kolayca yapılmakta hem de çene ayarı bulunduğu için kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Darbeli kırıcılarda kırma işlemi sistemli ve aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Birinci aşamada taşlar olabildiğince ufak parçalara ayrılmaktadır. İkinci aşamada ise kırma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Mobil Sekonder kırıcılar da malzemenin cinsine ve boyutuna göre ayarlanabilir sisteme sahiptir. Tek personel yönetiminde Sekonder darbecileri kullanmak mümkündür. Ürün dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mobil makinelerin en önemli özelliği taşınabilir olmasıdır. İstenilen alana götürülmekte ve 15 dakika içinde alana kurulumu gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda mobil sekonder kırıcının yer değişikliği işlemi de kısa sürede yapılabilmektedir.

Çalışma sırasında zararlı bir ürünle karşılaşıldığında Mobil Sekonder Kırıcının koruma bandı devreye girerek istenilmeyen taşı ayrıştırabilmektedir. Mobil Sekonder Kırıcıya sahip olarak çevreye zarar vermeden güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışma sahası oluşturabilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek düşük maliyetlerle mükemmel iş çıkarmak mobil kırıcılarla mümkündür. Ürün kalitesinden ödün vermeyen firmamız günümüz şartlarına uygun makineleri üretmeye devam etmektedir. Huzurlu ve verimli iş alanları oluşturmak için sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirisiniz.

Yeni Nesil Konveyör Bant Sistemleri

Yeni Nesil Konveyör Bant Sistemleri

Konkasör tesislerimizle iş kolaylığı sağlayacak ürünleri hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. MK MAKİNA sizden gelen talepler doğrultusunda istenilen boyutlarda konveyör bandı imalatı yapılmaktadır. Konveyör bant sistemleri ile ağır malzemeler, taşınabilir hale getirilmektedir. Aynı zamanda malzemelerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde de en büyük yardımcınız olacaktır.

Konveyör bantlar, madencilik sektöründe, taş ocaklarında vb. yerlerde iş yükünüzü hafifletmek amacıyla üretilmiştir. Can güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek üretilen bant sistemlerinin en iyi iş ortağınız olacağını söyleyebiliriz. İş sahasında taşıyıcınız olacak olan konveyör bantlar zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.  İnsan gücünün yapmakta zorlandığı işleri konveyör bant sistemleri kolaylıkla kısa bir süre içerisinde yapabilme kapasitesine sahiptir.

Tecrübelerimizi teknoloji ile birleştirerek saha ortamında rahat edebilmenizi hedefliyoruz. Zorlu iş koşullarını geride bırakacak olan bant sistemleri sizlerin de vazgeçilmezi olacaktır.Uzman kadro anlayışımız ile ihtiyaca göre istenilen ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Ürünlerimiz 400, 500, 600, 1000 ve 1200 mm ebatlarında üretilmektedir.

Konveyör bant sistemleri yer değişikliğinin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Taşınacak malzemeye zarar vermeyen bantların yapılışı da oldukça önemlidir. Bantlarımızın yapımında kauçuk ve plastik malzemeler kullanılmıştır. Konveyör bantlarımız aşınmaya ve ısıya dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizin bakımı ve tamiri de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bantlı konveyörleri sadece düz alanlarda değil malzemeleri alt kattan üst katlara taşıma alanlarında da kullanabilirsiniz. Kullanışlılık olarak zirvede olan ürünümüz her türlü kolaylığı sizlere sağlayabilmek amacıyla üretilmiştir. Konveyör; taşımacılık alanında teknolojinin son icadıdır. Bant sistemimizin istenilen alana kurulumu da kısa zamanda yapılmaktadır. Taşınılması istenilen malzemeler sistemli bir döngü içerisinde gerekli olan yere ulaştırılmaktadır. İş kazasına sebebiyet vermeyen bantlar sayesinde her türlü malzeme kolaylıkla taşınabilmektedir. Mesafeleri kısaltmak konveyör bant sistemleri sayesinde artık çok kolay…

Bant sistemlerimiz; Zincirli, Bakla Zincirli, Slat, Flex, Rulo Bant ve Teleskopik olmak üzere 7 farklı konveyörden oluşmaktadır. Taşınacak olan malzemenin ağırlığına uygun bant seçiminde müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Teknik destek ve uzman kadromuz tarafından 7/24 müşterilerimize bilgi verilmektedir.

Mobil Kırıcı İmalatı Sektörün de Lider Firma

Mobil Kırıcı İmalatı Sektörün de Lider Firma

Mobil dik milli kırıcı; özel olarak tasarlanmış olan ürünümüz dar alanlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Diğer makinaların girmekte zorlandığı arazilerde mobil dik milli kırıcılar rahatlıkla kurulabilmekte ve çalışma alanı oluşturulabilmektedir. Modern görünüme sahip olan mobil kırıcı ile malzemelerin kırma işlemi ve ayrıştırma işlemi yapılmaktadır. Her yerde rahatlıkla kullanabilme özelliğine sahip olan mobil kırıcılar kum ve mıcır elde etmek için ihtiyaç alanına göre tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Mobil kırıcılar hem insan sağlığı hem de doğadaki canlılara zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Elektrik harcama kapasitesi oldukça düşük olduğu için firmalara düşük maliyetli iş sahası olanağı sağlamaktadır. Otomatik yağlama sistemine sahip olan mobil dik milli kırıcılar özel olarak dizayn edilmiş sistemle, kendi bakımlarını yapabilmektedirler.

Teknolojinin akıllı ürünü olan mobil kırıcılar sert yapılardaki taşlara karşı dayanıklıdır. Aşınmaya karşı dayanıklı olan mobil dik milli kırıcı kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Sert malzemelerin kolayca ufalanmasında yardımcı olan mobil kırıcılar iş hayatınızı kolaylaştıracaktır. Alışılmışın dışında tasarlanan mobil kırıcılar taşı taşa vurdurarak kırma sistemine göre çalışmaktadır.

Mobil kırıcı; taş ocaklarında, inşaat ve yıkım artığı geri dönüşümünde, çakıl ve mıcır üretiminde kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanda kolaylık sağlayan mobil kırıcılar hızlı iş gücü yapabilme kapasitesine sahiptir.Mobil dik milli kırıcılar MDK-70 ve MDK-90 olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.Her çeşidin kendine ait özelliği bulunmaktadır.

Konkasör tesislerimizde müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermekteyiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Sektörün tanınmış firmalarından biri olan Mk- Makina’da yer alan ürünleri inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Konkasör Tesisi 2 Yıl Garantili

Satılık Konkasör Tesisi 2 Yıl Garantili

MK-Makine güvencesiyle yıllardır sektörde taş kırma, eleme ve yıkama işlemlerinizde kullanmak üzere makine üretimlerine imza atmış bulunmaktayız. Ürünlerimiz dayanıklı, yüksek verim elde etmenizi sağlayan, kullanışlı, kolay montaj ve demontaj gibi özelliklere sahiptir. Uzmanlarımız tarafından bu özellikler dikkate alınarak konkasör tesislerimiz  ve yedek parçaları özveriyle imal edilmektedir.

Birçok firma tarafından konkasörler tek tip olarak üretilmektedir. Ancak biz müşterilerimizin taleplerini, kullanım alanlarını ve kullanacağı malzemeyi öğrenip bunları projelendirerek konkasörlerimizi farklı ekipmanları kullanarak tasarlıyoruz. Firmamızdan; daha kolay kullanım ve sevk sağlayan mobil klasik konkasör, mobil çeneli konkasör ve paletli konkasör çeşitlerine uygun ücretler ödeyerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Konkasör tesisine kırıcılardan birini ilave ederek makinenize birçok işlem yapma ayrıcalığı kazandırabilirsiniz. MK MAKİNA tarafından malzemenin boyutuna göre farklı türlerde kırıcılar üretilmektedir. Çeneli, Dik Milli, Kübikser, Primer Darbeli, Sekonder ve Tersiyer kırıcılarımızı blog sayfamızdan ve kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Dik milli, Primer, Sekonder ve Tersiyer kırıcıların mobil yani seyyar makineleri de firmamız tarafından üretilmektedir. Mobil kırıcılar yardımıyla ulaşımı zor engebeli arazilerde çalışma sahası oluşturmak sizler için artık oldukça kolay olacaktır. Taşınabilir olan mobil kırıcılar  en sert taşları bile küçük parçalara ayırabilme özelliğine sahiptir.

Yol yapım çalışmalarında, inşaatlarda, toplu konut yapımında malzemeleri kırıcılar yardımıyla parçaladıktan sonra, zararlı maddeleri ayrıştırmak ve faydalı olanları kullanabilmek için mobil eleme-stoklama tesislerimiz devreye girmektedir. 50 ila 400 ton arasında farklı kapasitelerde üretilen eleme stoklama tesislerimiz mevcuttur.

Eleme işleminden sonra malzemenin temizliği de büyük önem taşımaktadır. Yine uzmanlarımız tarafından (CE) Avrupa standartlarında ve doğa dostu malzemelerle üretilen yıkama eleme tesislerimiz mobil olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Taşların kırılması aşamasından temizlenmesi aşamasına kadar her basamakta faydalanabileceğiniz bu ürünleri en uygun fiyatlarla siz işletmecilere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Tersiyer Kırıcı Uygun Fiyatlar İle Mk'da

Satılık Tersiyer Kırıcı Uygun Fiyatlar İle Mk’da

1980 yılından bu yana sektörün en iyilerinden olan MK MAKİNA olarak uzman ekibimizle siz değerli işletmecilerimizin iş yükünü hafifletmek için ürettiğimiz tersiyer kırıcılarımızı incelemenizi ve kullanmanızı öneriyoruz. Tersiyer kırıcılar, yüksek kapasiteli ve zorlu alanlarda hizmet vermek için üretilmiştir. Karşılaşılan ürün sert ve inatçı ise tersiyer kırıcılar işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İnce malzemeler elde etmek istiyorsanız doğru adresiniz tersiyer kırıcı olmalıdır. Tersiyer kırıcı ürünümüz ile malzemeler istenilen boyuta getirilebilmektedir. Özel tasarım ürünü olma sebebiyle, kum veya toz elde etmek artık çok kolay. Malzeme ve ürün kalitesi bizden, tercih sizden…

Ürünlerimiz Avrupa standartlarında ve çevre dostu olarak üretilmiştir. Üretilen ürünlerimizde hidrolik olma özelliği ürünün bakımı ve temizliğinin de oldukça rahat olmasını sağlamaktadır. Dayanıklılığın ortak adı, tersiyer kırıcıdır. Tersiyer kırıcının diğer ismi kum makinasıdır. Tersiyer kırıcılar diğer kırıcılara göre daha ufak malzemelere ayırma işleminde kullanılır. Diğer makinaların güçlükle parçaladığı veya parçalayamadığı taşları, tersiyer kırıcılarımız rahatlıkla kum veya toz haline getirebilmektedir. Ürünümüz isteğe ve ihtiyaca göre yatay ve dikey olarak üretilmektedir.

Tersiyer kırıcı ürünümüzün pratik olma özelliği, kurulum ve taşınması aşamalarında müşterilerimize oldukça kolaylık sağlamaktadır. Doğa ürünü olan tersiyer kırıcı ile içiniz rahat bir şekilde şantiyelerde çalışabilirsiniz. Hassas makinelerimizle; düşük maliyet ve maksimum başarı sağlanabilmektedir.

İsteğe bağlı tüm işlemler konkasör tesislerimiz ile mümkün kılınmaktadır. Rakiplerimize göre tercih edilme sebebimiz “karşılıklı güven” anlayışımızdır. Ürünlerimizde ve yapacağımız satışlarda markamıza güveniyoruz. Güvendikçe üretiyoruz, ürettikçe siz değerli müşterilerimize tanıtıyoruz. İş sahamız geniş ve titizlik istiyor. İş güvenliği ve ekip çalışmasına yatkın olan ürünlerimizle her zaman yanınızdayız. Bizi tercih sebebiniz işinize duyduğunuz hassasiyetiniz olmalı. Hız ve zaman bizim işimiz. Aynı zamanda güven, memnuniyet ve verimlilik vazgeçilmez ilkelerimizdir. Zaman kısıtlı ve yapılacak çok iş var ise ürünlerimizi takip etmelisiniz. Dikkatli ve hassas iş sahaları için ürünlerimizi incelemelisiniz. Ürünlerimizde kendinize uygun olanı mutlaka bulacaksınız.

Çeneli Kırıcı Özellikleri Ve Fiyatları

Çeneli Kırıcı Özellikleri Ve Fiyatları

Hızla gelişen ve yenilenen teknoloji çağında yaşıyoruz. Teknoloji çağının son evrelerinde başarı; hız ve zaman etkenlerine bağlıdır. Kısa zamanda en iyi işi yapabilme isteği bizleri ürün çeşitliliğe sürüklemektedir. Konkasör tesislerimizde ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmakta ve çağın gereklerine uygun ürün çıkarmaya devam etmekteyiz.

Konkasör tesislerimizde yer alan ve dünya çapında son teknoloji ürünü olan çeneli kırıcılar ile hız ve zaman etkenlerini bir araya getiriyoruz. Kısa zamanda en iyi işi yapabilen ürünler çıkarmaya devam ediyoruz. Çeneli kırıcılar ile hızlı ekip kurabilir ve birçok alanda güvenli iş sahası oluşturabilirsiniz. Çeneli kırıcılar; kimya endüstrisi, karayolu, demiryolu vb. alanlarda kullanılmaktadır. Çeneli kırıcılarımız farklı modellerde hizmetinize sunulmaktadır. Her modelin ayrı ayrı kapasitesi, motor gücü, ağırlık gibi teknik özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz 60, 90 ve 110’luk olmak üzere üç farklı şekilde tasarlanmıştır.

Taşın sertliğine göre çeneli kırıcıların çeşidi seçilmekte ve kırma işlemi gerçekleştirilmektedir. En zor malzemelerden olan granit bazalt ve dere malzemelerini bile kolaylıkla istenilen boyuta çeneli kırıcılar yardımıyla getirmek mümkündür. Malzemeler kırılmadan önce uygun olan çeneli kırıcı modeli seçilmekte ve kırma işlemi gerçekleşmektedir. Çeneli kırıcıların ürün kapasitesi ve teknik özellikleriyle; malzemeye uygun şekilde ayarlanmaktadır. Çeneli kırıcılarda sıkıştırma özelliği bulunduğu için aynı zamanda zorlu malzemeleri de rahatlıkla parçalayabilmektedir. Çeneli kırıcılarımızda hidrolik olarak çene ayarlanabilme özelliği mevcuttur. Konkasör tesislerimizde çene kırıcılar, sertlik derecesini ayırt etmeden her türlü malzemeyi kırmak üzere tasarlanmıştır.

Taş kırma ve eleme sektöründe dünya birincisi olma yolunda ilerleyen MK MAKİNA çeneli kırıcılarını, CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretmektedir. Çeneli kırıcılar eleme tesislerimizin son teknoloji ürünleridir. Ürünlerimizin dayanıklılığı, verimliliği, kullanışlılığı bizi her gün bir adım daha zirveye taşımaktadır. Konkasör tesislerimizde ihtiyacınıza göre tasarlanmış ürünleri bulmanız mümkündür. Bizlerle 0542 800 50 50 veya 232 856 38 48 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçerek fiyat listesini alabilirsiniz. Ürünlerimizi yakından incelemeyi ihmal etmeyiniz.