65 lik Tersiyer Kırıcı

65-lik-tersiyer-kirici-minMüşteri hizmetleri departmanımız siz değerli işletmelere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizleri arayabilir ve yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerden faydalanabilirsiniz. Çevreye ve insana hiçbir zarar vermeyecek malzemelerle fabrikalarımızda özel olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Saatte ortalama olarak 100 ile 350 ton arası besleme kapasitesine sahiptir.

Kullanılan malzemelerin en yüksek hızda darbe etkisi ile kırılmasını sağlayan ürünümüz 65 lik tersiyer kırıcımız kum makinesi olarak sınıflandırılmaktadır. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilen ürünümüz tam bir insan ve doğa dostudur. Özellikle alüvyon, kireç taşı ve taş ocağı malzemeleri için kullanılmaktadır. Tek bir şase üzerinde kurulu bulunduğu için tek bir tır yardımı ile rahatlıkla taşınabilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında kolay montaj, de montaj ve kolay bakım imkanlarını da yanında getirmektedir. Saatte ortalama olarak 100 ton kapasite ile çalışan ürünümüz çift taraflı rotor dönüşü sayesinde daha uzun ömürlü palet kullanımı sağlamaktadır.

Ürünümüz isteğe göre primer ya da sekonder kırıcı olarak da kullanılabilmektedir. Hidrolik yapısı sayesinde kolay tamir ve bakım yapılabilen ürünümüz ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri departmanımız üzerinden arayabilir her türlü konuda fikir edinerek tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

65lik-Tersiyer-Kirici-Teknik-Ozellikleri